#Вітаємо_переможців_обласного_фестивалю_Моя_SТЕМ_ідея

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації учениці 9-А класу Первомайського ліцею «Ерудит» Євгенія Ніколенко та Анастасія Головіна стали переможцями обласного фестивалю «Моя SТЕМ-ідея» (вчитель Брюховецька Л.І.) . Робота «Прилад для електропунктури «Бджілка» в номінації «Електричні вироби» зайняла ІІІ місце.Вітаємо наших переможців!

На зображенні може бути: 2 людини та текст «Losk ln COOL S NYC .6! YES COO npилaA AлR eлeKTponyHKTypи»

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів