#Вітаємо

З жовтня по листопад колектив 4-Г класу (класний керівник Федіна Марина Дмитрівна) приймав участь в онлайн-конкурсі від «Всеосвіти. За умовами конкурсу учням потрібно було пройти по дві олімпіади (з української мови та я досліджую світ) та розмістити на сайті “Всеосвіта ” враження колективу від завдань олімпіади. Далі за допомогою активного голосування учнів, вчителів та батьків колективу 4-Г класу вдалося потрапити в топ 50 переможців та отримати цінний подарунок. Набір інтерактивних плакатів «Природа України» вже у своїх переможців і роблять уроки малечі ще більш цікавими та пізнавальними.Дякуємо організаторам конкурсу за гарний подарунок та класному керівнику за активність та ініціативність!

Немає опису світлини.
На зображенні може бути: дерево
На зображенні може бути: текст

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени