Вітаємо з перемогою в Міжнародному конкурсі

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі була представлена колекція одягу з вторинних ресурсів «Квітуча Україна», яку розробили учениці 7-9-их класів нашої школи під керівництвом Пак О. М. За підсумками конкурсу призові місця зайняли:

ІІ місце Шевчук Ольга (9-Б клас)

ІІІ місце Андрійченко Даша (9-В клас)

ІІІ Ульяницька Софія (9-В клас)

Вітаємо дівчат та керівника з перемогами та бажаємо творчих успіхів у наступному році!

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському