ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Вітаємо з перемогою

За традицією щороку, до Дня захисту дітей, в місті Первомайську проходить конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце». Незважаючи на затяжні карантинні умови цьогоріч конкурс зібрав 134 учасники.

Нашу школу на конкурсі представив учень 3-А класу Кодриш Вадим, який за підсумками конкурсу здобув І місце у номінації «Вокал» (І вікова категорія; керівник Попова Ольга).

Вітаємо Вадима та бажаємо йому творчих успіхів та перемог!

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.