Вітаємо з Днем Знань

1 вересня у Первомайському ліцеї «Ерудит» вже традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника. День знань був яскравим, емоційно насиченим, а 112 першокласників сьогодні відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший  дзвоник, перша вчителька, перший урок.
    На святі, яке було присвячене першачкам, голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка.

Цього святкового дня до нашої школи завітала начальниця управління освіти Остапенко Галина Феліксівна, яка щиро привітала першокласників та висловила найтепліші побажання батькам, а також кореспондентка телеканалу «1+1» Наталія Нагорна (посилання на репортаж нижче)

В кінці свята директорка школи, Пташинська Наталія Володимирівна, привітала усіх присутніх з успішним початком навчального року та подякувала тим, хто допомагає школі втілити у життя всі задуми: міській владі, працівникам освіти, батькам учнів.

Тарілка здорового харчування – це концепція, що була розроблена експертами з Гарвардського університету, яка допомагає налагодити харчування та зробити здоровий вибір простим

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Наш ліцей приєднався до дуже цікавого проєкту “5 Кроків до Здорового Харчування”! Найближчим часом ми разом будемо досліджувати всі секрети корисної їжі,