Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Вітаємо переможниць Всеукраїнського конкурсу!

Учениця 11-В класу ліцею “Ерудит” Кремповська Регіна стала однією з переможниць ХХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт “Історія і уроки Голокосту” ім. І.Б. Медвинського, який відбувався у Києві 16-17 травня 2026 р. Творчо-дослідницька робота Регіни “Мартін Грінфілд- талант, що пережив Аушвіц” сподобалась журі високою художньою майстерністю та особливим емоційним сприйняттям трагічних сторінок нашої історії. Ця перемога є свідченням небайдужості молодого покоління до збереження культурної спадщини та історичної пам’яті про усі народи,які населяли українські землі впродовж століть . Щиро вітаємо талановиту ученицю та її наукового керівника Сизову А.В. з цим високим досягненням! Бажаємо нових творчих злетів, натхнення та майбутніх перемог!

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів