Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Вітаємо дев’ятикласників

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує наполегливу роботу всіх учнів на протязі 9 шкільних років.

Дев’ятий клас – це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в коледжі, технікумі, ліцеї, а хтось повернеться в школу, продовжить навчання в десятому класі.

Після літнього відпочинку школа чекатиме на своїх десятикласників, а  учням, які вирішили здобувати освіту в інших закладах ми бажаємо удачі, нових досягнень і успіхів!  

   Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з