Вітання з Міжнародним жіночим днем

5 березня в нашій школі відбулося святкування 8 березня. Цей день по вінця був наповнений весняним сонячним теплом та щирими привітаннями. Учні від самого ранку вітали листівками чарівних жінок та дівчат при вході до школи, на перервах у школі лунав святковий радіоефір, а стіни школи були прикрашені вітальними стіннівками. Одинадцятикласники організували учнівське самоврядування та з задоволенням спробували себе в ролі вчителів. Завершилися урочистості для всього жіночого колективу школи святковим концертом, який підготували учні 10-11-х класів. Школярі зачарували гостей майстерним виконанням пісень, сучасними танцями, жартами, інсценівками та віршами. Яскраві учнівські виступи стали чудовим подарунком педагогам до свята.

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав