ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Вітання з Міжнародним жіночим днем

5 березня в нашій школі відбулося святкування 8 березня. Цей день по вінця був наповнений весняним сонячним теплом та щирими привітаннями. Учні від самого ранку вітали листівками чарівних жінок та дівчат при вході до школи, на перервах у школі лунав святковий радіоефір, а стіни школи були прикрашені вітальними стіннівками. Одинадцятикласники організували учнівське самоврядування та з задоволенням спробували себе в ролі вчителів. Завершилися урочистості для всього жіночого колективу школи святковим концертом, який підготували учні 10-11-х класів. Школярі зачарували гостей майстерним виконанням пісень, сучасними танцями, жартами, інсценівками та віршами. Яскраві учнівські виступи стали чудовим подарунком педагогам до свята.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.