Вітання з Міжнародним жіночим днем

5 березня в нашій школі відбулося святкування 8 березня. Цей день по вінця був наповнений весняним сонячним теплом та щирими привітаннями. Учні від самого ранку вітали листівками чарівних жінок та дівчат при вході до школи, на перервах у школі лунав святковий радіоефір, а стіни школи були прикрашені вітальними стіннівками. Одинадцятикласники організували учнівське самоврядування та з задоволенням спробували себе в ролі вчителів. Завершилися урочистості для всього жіночого колективу школи святковим концертом, який підготували учні 10-11-х класів. Школярі зачарували гостей майстерним виконанням пісень, сучасними танцями, жартами, інсценівками та віршами. Яскраві учнівські виступи стали чудовим подарунком педагогам до свята.