ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПРАВ ЛЮДИНИ

10 грудня — день четвертий

Для учнів 5-11 класів були проведені класні години у формі інтерактивної гри, бесіди з елементами тренінгових вправ, круглих столів. Основним завданням цих заходів було систематизувати та розширити знання учнів про документи, що гарантують права дитини, закріпити знання учнів про права, які їм гарантує ООН, та стимулювати виконувати обов’язки, які покладені на дітей шкільного віку, розвивати критичне мислення через вміння аналізувати ситуації, висловлювати свою думку.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському