#Відзначаємо_День_Збройних_сил_України

#Відзначаємо_День_Збройних_сил_УкраїниДень Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в нашому ліцеї відбулися святкові класні години за участю військовослужбовців. Гості розповіли учням про участь військовослужбовців у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави. Учні уважно слухали розповіді військових про завдання, які вони виконували, як жили, де спали, чим харчувались. Саме такі виховні заходи формують справжню громадянську позицію та почуття патріотизму у молоді.Вітаємо з професійним святом захисники та захисниці!!!

На зображенні може бути: 10 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

Тарілка здорового харчування – це концепція, що була розроблена експертами з Гарвардського університету, яка допомагає налагодити харчування та зробити здоровий вибір простим

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Наш ліцей приєднався до дуже цікавого проєкту “5 Кроків до Здорового Харчування”! Найближчим часом ми разом будемо досліджувати всі секрети корисної їжі,