Відвідини Meet уроків

11 листопада для мене та колег віртуальні двері Meet -уроку відчинила Валюшок Яна Сергіївна зі здобувачами освіти 1-В класу.

Подорожуючи на уроці на інші планети, учні та учениці мали можливість познайомитися з числом 10, вчилися записувати число 10 двома цифрами, складати математичні вирази за малюнками, співвідносити кількість предметів і число; складали і розв’язували задачі за малюнками, закріплювали знання по натуральне число. А ще учні вчилися оцінювати свою діяльність та діяльність однокласників, а Яна Ігорівна розвивала логічне мислення, пам’ять учнів, виховувала любов наук та до математики.