ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Відкриття шкільного табору “Сонцеграй”

З   1 червня 2021 року  при Первомайському НВК  запрацював пришкільний табір « Сонцеграй»,  в якому можуть відпочити  учні 1-4 класів .  Усміхнені  вихователі, щасливі діти з радістю відвідали ігровий майданчик в мікрорайоні «Котеджі»  та  побували на  святі організованому до міжнародного дня захисту дітей. Щиро дякуємо  Ушкарьовій Тетяні Валентинівні, яка опікується дозвіллям дітей нашого міста.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.