Відкриття правового тижня

7 грудня — день перший
Розпочався тиждень права загальношкільним радіоефіром, в якому радіоведучі ознайомили учнів із планом проведення правового тижня та провели тематичний радіоефір «Мої права завжди зі мною». Бібліотекарі школи підготували книжкову виставку «Великі права маленької дитини» для учнів 1-5-х класів, а для старших учнів — «Права і свободи людей: основні документи».

З 7 по 11 грудня у школі проходили заходи тижня правової освіти, мета якого ‒ поширення правових знань серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини. Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.