Дуже символічно, що традиції «Віденського балу» в ліцеї «Ерудит» не просто зберігаються, а й набувають нового дихання кожного року.
Такий захід — це не лише про танці, а й про вміння триматися в товаристві, повагу до партнерів та впевненість у собі. Це чудовий фундамент для майбутніх успіхів випускників! ![]()
Дебютанти були представлені в кращих світських традиціях під звуки полонезу. Учасники вальсували, брали участь у конкурсах та демонстрували знання етикету. Зберігаючи головну інтригу балу , ведучі оголосили Короля та Королеву балу.
Король балу – Вахновський Дмитро! Королева балу – Федулова Людмила!




