ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Відбувся семінар -тренінг

21.10. 2019 учителі Телешко Л.В., Шевчук І.С., які працюють за програмою проекту «Інтелект України», в ході семінару-тренінгу «Методика викладання інтегрованого курсу „Я досліджую світ“» у 1-2 класах на засадах компетентнісного підходу” провели майстер-клас для вчителів початкових класів «Застосування творчих вправ «Кола на воді», «Веселий папужка», «Повітряні кульки», «Сорока і черепаха».

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.