Відбулося засідання шкільного методичного об’єднання

Під час осінніх канікул учителі початкових класів продовжують працювати над удосконаленням фахової майстерності. 26 жовтня вони зустрілися на засіданні шкільного методичного об’єднання на тему «Критичне і креативне мислення: ресурси і практика». Протягом панельної дискусії вивчали досвід роботи щодо впровадження Державного стандарту початкової освіти, обговорили засоби підвищення теоретичної, методичної, практичної компетентності вчителів, розкрили шляхи продуктивного і креативного мислення, мотивували інтерес педагогів до професійного розвитку.

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів