ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Відбулося засідання клубу «Акцент»

3 лютого 2021 року відбулося чергове засідання клубу класних керівників «Акцент» ( керівник Горбачова О.Ю.), на якому класні керівники 6-7-их класів були учасниками тренінгового заняття «Світ батьків — світ дітей». Крім теоретичного матеріалу заняття було наповнене цікавими вправами, творчими та інтерактивними завданнями, які сприяли створенню позитивного мікроклімату в родинах, ознайомленню з принципами гуманістичного виховання, оволодіння навичками толерантного спілкування.

В кінці заняття всі учасники отримали корисні буклети та пам’ятки «Спілкування з підлітками». Сподіваємось отриманий досвід допоможе вчителям у роботі з батьками та підлітками.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.