Відбулося засідання клубу «Акцент»

3 лютого 2021 року відбулося чергове засідання клубу класних керівників «Акцент» ( керівник Горбачова О.Ю.), на якому класні керівники 6-7-их класів були учасниками тренінгового заняття «Світ батьків — світ дітей». Крім теоретичного матеріалу заняття було наповнене цікавими вправами, творчими та інтерактивними завданнями, які сприяли створенню позитивного мікроклімату в родинах, ознайомленню з принципами гуманістичного виховання, оволодіння навичками толерантного спілкування.

В кінці заняття всі учасники отримали корисні буклети та пам’ятки «Спілкування з підлітками». Сподіваємось отриманий досвід допоможе вчителям у роботі з батьками та підлітками.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок