Відбулося засідання клубу «Акцент»

3 лютого 2021 року відбулося чергове засідання клубу класних керівників «Акцент» ( керівник Горбачова О.Ю.), на якому класні керівники 6-7-их класів були учасниками тренінгового заняття «Світ батьків — світ дітей». Крім теоретичного матеріалу заняття було наповнене цікавими вправами, творчими та інтерактивними завданнями, які сприяли створенню позитивного мікроклімату в родинах, ознайомленню з принципами гуманістичного виховання, оволодіння навичками толерантного спілкування.

В кінці заняття всі учасники отримали корисні буклети та пам’ятки «Спілкування з підлітками». Сподіваємось отриманий досвід допоможе вчителям у роботі з батьками та підлітками.

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав