ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Відбулося засідання клубу «Акцент»

3 лютого 2021 року відбулося чергове засідання клубу класних керівників «Акцент» ( керівник Горбачова О.Ю.), на якому класні керівники 6-7-их класів були учасниками тренінгового заняття «Світ батьків — світ дітей». Крім теоретичного матеріалу заняття було наповнене цікавими вправами, творчими та інтерактивними завданнями, які сприяли створенню позитивного мікроклімату в родинах, ознайомленню з принципами гуманістичного виховання, оволодіння навичками толерантного спілкування.

В кінці заняття всі учасники отримали корисні буклети та пам’ятки «Спілкування з підлітками». Сподіваємось отриманий досвід допоможе вчителям у роботі з батьками та підлітками.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми