ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Відбулися звітно-виборні збори

12 лютого 2019 р. відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації Первомайського НВК «ЗОШ І — ІІ ст. № 15 колегіум з порядком денним:

1. Звіт профспілкового органу про роботу профспілкової організації за звітний період з 2018 р. по 2019р.

2. Звіт ревізійної комісії профспілкової організації за звітний період.

3. Вибори нового складу профспілкового органу.

4. Про внесення змін і доповнень до Положення про організацію Профспілки.

5. Вибори голови профспілкового органу.

5.Вибори делегатів на районну (міську) звітно-виборну конференцію.

6.Вибори делегованих представників до складу вищого профоргану.

На обліку в первинній організації Первомайського НВК » ЗОШ І — ІІ ст..№ 15-колегіум” 87 спілчан.

Присутні на зборах 68 членів профспілки.

Відповідно до Статуту профспілки вибори є правомочними.

В результаті відкритого голосування обрано голову ПК Горбачову О.Ю

До складу ПК обрано: Постнікову Г.О.,. Коржеву О.І.,.Музику Н.С., Алтиннік К.А., Запорожчук О.В., Мазуренко Л.Г ,Карічковську Н.М., Рігоц Н.В., Телешко Л.В., . Стукалову С.В.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми