“Вертикальне повторення”

26 жовтня в ліцеї відбулося засідання педагогічної майстерні вчителів математики “Вертикальне повторення”.
Учасники майстерні обговорили план роботи на навчальний рік та вирішили розпочати апробацію нової системи повторення навчального матеріалу. Адже математика – наука складна і створення дієвої системи завдань з повторення тем з 5 по 11 клас допоможе подолати прогалини в знаннях, які учні одержали через дистанційне навчання і добре підготуватися до ДПА та ЗНО.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з