#В_ліцеї_Ерудит_продовжується_модернізація_харчоблоку

Питання якісного харчування на сьогодні є найбільш актуальним у створенні безпечного освітнього середовища в закладах загальної середньої освіти. Керівники Первомайської територіальної громади та директори закладів освіти добре розуміють, що створені умови для приготування безпечного та якісного харчування є запорукою здоров’я наших дітей і нації в майбутньому. Цивілізоване суспільство зобов’язане гарантувати дитині здорове середовище розвитку, сприятливі умови росту, оптимальний рівень харчування. Тому, в нашому ліцеї «Ерудит», особливу увагу приділено ремонту харчоблоку та оновленню технологічного і холодильного обладнання.Значні зміни відбулися на харчоблоці закладу. Протягом серпня – грудня 2021 року оновлено дизайн зали їдальні, здійснено заміну існуючих застарілих енергоємних світильників на енергозберігаючі в кількості 12 шт.(1848 грн.). Для поліпшення якості організації харчування для харчоблоку нашого закладу управлінням освіти Первомайської міської ради було придбано за залишки освітньої субвенції протирочна машина, тістоміс, холодильне обладнання на суму 61330 грн. За кошти державного бюджету, на суму 49 тис. грн., закуплено шафу кухонну для зберігання хліба з нержавіючої сталі, 4 стелажі з нержавіючої сталі для сушки посуду, водонагрівач, мийні ванни (двохсекційна та трьохсекційна), 10 харчових контейнерів на 47 та 17 літрів для зберігання сипких продуктів, електронні ваги, вилки столові. А на зимових канікулах за кошти державного бюджету здійснено замінену 4 віконних блоків в залі їдальні на суму 48777 грн.Наразі в нашому закладі освіти здійснюється впровадження нових норм харчування, перехід на оновлене меню, запровадження системи НАССР. Тішуся, що завдяки допомозі та підтримці управління освіти Первомайської міської ради, наш ліцей отримав таке потрібне обладнання для харчоблоку. Висловлюємо щиру подяку начальнику управління освіти Галині Остапенко за за турботливе ставлення до потреб нашого закладу, постійну фінансову підтримку в створенні належних умов навчання та виховання дітей . Дякую батькам та вчителям, які активно беруть участь у змінах, які відбуваються в ліцеї.

Щиро вітаю Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.Конституція – це життєве кредо України. Це базис, на якому

До   Дня Конституції України – одного з головних державних свят нашої країни, яке українці відзначають 28 червня, у Первомайському ліцеї “Ерудит” для

Апробація інформаційно-аналітичної системи EvaluEd на базі Первомайського ліцею “Ерудит” Первомайської міської ради Миколаївської області. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=390700966421326&id=100064442782034 Детальніше: https://cutt.ly/1KEnKT6

З 13 по 24 червня вчителі Первомайського ліцею “Ерудит”, які будуть працювати у 2022 – 2023 н.р в 5-х класах за освітніми