Увага!! Діти на дорозі!!

З 1 по 30 вересня у Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшов традиційний місячник «Увага! Діти на дорозі!». У рамках місячника відбувся єдиний урок з правил дорожнього руху  та правил користування громадським транспортом, пройшли тематичні класні години «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди!», конкурс малюнків та плакатів був проведений для учнів 1-7 класів «Безпечний рух», а учні 8-их класів створили буклети «Пам’ятка пішохода».

Учні молодших класів розробили схеми «Безпечна дорога від дому до школи і в зворотному напрямку». Для школярів середньої ланки відбулися практичні заняття із запрошенням працівників ДАІ, а учні 5-их класів завітали на екскурсію до міської автошколи.

Протягом місяця діти здобули нові знання, які допоможуть у вирішенні такої гострої проблеми сьогодення, як травмування дітей у дорожньо-транспортних пригодах.

Місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується,  адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

На зображенні може бути: у приміщенні
На зображенні може бути: дитина, стоїть та у приміщенні
На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі