Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Увага!! Діти на дорозі!!

З 1 по 30 вересня у Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшов традиційний місячник «Увага! Діти на дорозі!». У рамках місячника відбувся єдиний урок з правил дорожнього руху  та правил користування громадським транспортом, пройшли тематичні класні години «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди!», конкурс малюнків та плакатів був проведений для учнів 1-7 класів «Безпечний рух», а учні 8-их класів створили буклети «Пам’ятка пішохода».

Учні молодших класів розробили схеми «Безпечна дорога від дому до школи і в зворотному напрямку». Для школярів середньої ланки відбулися практичні заняття із запрошенням працівників ДАІ, а учні 5-их класів завітали на екскурсію до міської автошколи.

 Протягом місяця діти здобули нові знання, які допоможуть у вирішенні такої гострої проблеми сьогодення, як травмування дітей у дорожньо-транспортних пригодах.

Місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується,  адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

На зображенні може бути: у приміщенні
На зображенні може бути: дитина, стоїть та у приміщенні
На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському

Первомайський ліцей “Ерудит” Первомайської міської радиМиколаївської області приєднується до Всеукраїнського челенджу “ДО ПЕРЕМОГИ” Передаємо вітання всім підрозділам ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!ВИ – гордість