Увага! Діти на дорозі!

З 1 по 30 вересня у Первомайському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.№ 15 — колегіумі» пройшов традиційний місячник «Увага! Діти на дорозі!». У рамках місячника відбувся єдиний урок з правил дорожнього руху та правил користування громадським транспортом, пройшли тематичні класні години «Щоб не трапилось біди — правил дорожніх дотримуйся завжди!», конкурс малюнків та плакатів був проведений для учнів 1-7 класів «Безпечний рух», а учні 8-их класів створили буклети «Пам’ятка пішохода».

Особлива увага була звернена на спілкування з дітьми молодших класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом. Учні молодших класів розробили схеми «Безпечна дорога від дому до школи». Для школярів середньої ланки відбулися практичні заняття із запрошенням працівників ДАІ.

Протягом місяця діти здобули нові знання, які допоможуть у вирішенні такої гострої проблеми сьогодення, як травмування дітей у дорожньо-транспортних пригодах.

Місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини, а безпека дітей — головною турботою закладу освіти.