У школі відсвяткували День Святого Валентина

12 лютого у школі дуже яскраво і різноманітно пройшло свято до Дня Святого Валентина. У зв’язку з пандемією цього року не було традиційного для нашої школи «Віденського балу», але, незважаючи на лютий мороз та всі протиепідеміологічні заходи, учням та вчителям вдалося створити в школі теплу атмосферу, сповнену веселощами та гарним настроєм. Самоврядуванням школи був тематично прикрашений ІІ поверх школи та створені дві фотозони для всіх бажаючи зробити гарні фото на згадку. Учні 1-11-х класів створили валентинки та тематичні плакати, а бібліотекарі підготували виставку книг «Історії кохання на сторінках…» та захоплюючу гру «Віднайди пару». На першій перерві радіоведучими був проведений радіоефір «День святого Валентина — історія свята» та «Традиції свята». На другій перерві всі учні змогли приєднатися до танцювального флешмобу, який підготували учениці 9-А класу Каніфольська Ю. та Абдулліна К.
Дуже приємно, що спільними зусиллями нам вдалося наповнити цей день посмішками, танцями, цікавими фото та позитивом.

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав