ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

У школі відсвяткували День Святого Валентина

12 лютого у школі дуже яскраво і різноманітно пройшло свято до Дня Святого Валентина. У зв’язку з пандемією цього року не було традиційного для нашої школи «Віденського балу», але, незважаючи на лютий мороз та всі протиепідеміологічні заходи, учням та вчителям вдалося створити в школі теплу атмосферу, сповнену веселощами та гарним настроєм. Самоврядуванням школи був тематично прикрашений ІІ поверх школи та створені дві фотозони для всіх бажаючи зробити гарні фото на згадку. Учні 1-11-х класів створили валентинки та тематичні плакати, а бібліотекарі підготували виставку книг «Історії кохання на сторінках…» та захоплюючу гру «Віднайди пару». На першій перерві радіоведучими був проведений радіоефір «День святого Валентина — історія свята» та «Традиції свята». На другій перерві всі учні змогли приєднатися до танцювального флешмобу, який підготували учениці 9-А класу Каніфольська Ю. та Абдулліна К.
Дуже приємно, що спільними зусиллями нам вдалося наповнити цей день посмішками, танцями, цікавими фото та позитивом.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.