У школі відсвяткували День Святого Валентина

12 лютого у школі дуже яскраво і різноманітно пройшло свято до Дня Святого Валентина. У зв’язку з пандемією цього року не було традиційного для нашої школи «Віденського балу», але, незважаючи на лютий мороз та всі протиепідеміологічні заходи, учням та вчителям вдалося створити в школі теплу атмосферу, сповнену веселощами та гарним настроєм. Самоврядуванням школи був тематично прикрашений ІІ поверх школи та створені дві фотозони для всіх бажаючи зробити гарні фото на згадку. Учні 1-11-х класів створили валентинки та тематичні плакати, а бібліотекарі підготували виставку книг «Історії кохання на сторінках…» та захоплюючу гру «Віднайди пару». На першій перерві радіоведучими був проведений радіоефір «День святого Валентина — історія свята» та «Традиції свята». На другій перерві всі учні змогли приєднатися до танцювального флешмобу, який підготували учениці 9-А класу Каніфольська Ю. та Абдулліна К.
Дуже приємно, що спільними зусиллями нам вдалося наповнити цей день посмішками, танцями, цікавими фото та позитивом.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок