У школі відсвяткували День Святого Валентина

12 лютого у школі дуже яскраво і різноманітно пройшло свято до Дня Святого Валентина. У зв’язку з пандемією цього року не було традиційного для нашої школи «Віденського балу», але, незважаючи на лютий мороз та всі протиепідеміологічні заходи, учням та вчителям вдалося створити в школі теплу атмосферу, сповнену веселощами та гарним настроєм. Самоврядуванням школи був тематично прикрашений ІІ поверх школи та створені дві фотозони для всіх бажаючи зробити гарні фото на згадку. Учні 1-11-х класів створили валентинки та тематичні плакати, а бібліотекарі підготували виставку книг «Історії кохання на сторінках…» та захоплюючу гру «Віднайди пару». На першій перерві радіоведучими був проведений радіоефір «День святого Валентина — історія свята» та «Традиції свята». На другій перерві всі учні змогли приєднатися до танцювального флешмобу, який підготували учениці 9-А класу Каніфольська Ю. та Абдулліна К.
Дуже приємно, що спільними зусиллями нам вдалося наповнити цей день посмішками, танцями, цікавими фото та позитивом.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний