У школі відсвяткували День Святого Валентина

12 лютого у школі дуже яскраво і різноманітно пройшло свято до Дня Святого Валентина. У зв’язку з пандемією цього року не було традиційного для нашої школи «Віденського балу», але, незважаючи на лютий мороз та всі протиепідеміологічні заходи, учням та вчителям вдалося створити в школі теплу атмосферу, сповнену веселощами та гарним настроєм. Самоврядуванням школи був тематично прикрашений ІІ поверх школи та створені дві фотозони для всіх бажаючи зробити гарні фото на згадку. Учні 1-11-х класів створили валентинки та тематичні плакати, а бібліотекарі підготували виставку книг «Історії кохання на сторінках…» та захоплюючу гру «Віднайди пару». На першій перерві радіоведучими був проведений радіоефір «День святого Валентина — історія свята» та «Традиції свята». На другій перерві всі учні змогли приєднатися до танцювального флешмобу, який підготували учениці 9-А класу Каніфольська Ю. та Абдулліна К.
Дуже приємно, що спільними зусиллями нам вдалося наповнити цей день посмішками, танцями, цікавими фото та позитивом.

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року