Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Тиждень історії

16-20 січня 2022 року згідно річного плану роботи в ліцеї “Ерудит” триватиме тиждень історії. Розпочався предметний тиждень низкою патріотичних заходів. Сьогодні, 16 січня – День пам’яті «кіборгів» — в Україні вшановують захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту і яких за мужність та неймовірну стійкість назвали кіборгами. “Кіборги” вистояли, не встояв бетон”, – фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців. Сьогодні також висловлюємо безмежну вдячність героям, які ціною свого життя відбивають безперевні шалені атаки ворога під Бахмутом, Соледаром та на інших ділянках фронту.

Крім того, вчитель історії Стадник І.М. провела з учнями 7-го класу квест-гру “Стежками України”.

Постнікова Г.О. з учнями 9-го класу також провела квест-гру “Стежками України” та інтелектуальну гру” Факт чи фейк про Держаний Гімн України”.

Сизова А.В. з учнями 8-го класу провела квест-гру “Козацькому роду нема переводу”.

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду