Тиждень історії

З 22 по 26 січня у Первомайському ліцеї “Ерудит” тривав предметний тиждень історії. Розпочався він заходами, присвяченими Дню Соборності України.День Злуки, як ніколи, актуальний в наші дні. Адже знову над Україною нависла небезпека розбрату, знову проливається кров, знову ми відстоюємо право нашої держави на цілісність і незалежність. Справжніми патріотами зростають наші ліцеїсти-старшокласники. Свої знання з історії України вони продемонстрували під час історичної толоки-інтелектуальної співпраці з вихованцями ліцеїв “Лідер” та “Престиж”, присвяченої 105-ій річниці Акту Злуки УНР і ЗУНР . Учні ліцею “Ерудит” підготували відеоролик про Акт Злуки 22січня 1919 року., розповідали про видатних діячів, які боролися за соборність та незалежність України на початку минулого століття. Учні 5-9 класів протягом тижня розв’язували цікаві завдання , історичні кросворди та виконували вправи на платформі Learning Apps. На завершення тижня історії учні 9-х класів презентували шкільній громаді відеоролик з підсумками проєкту “Історія Голокосту та права людини” , присвяченого Міжнародному дню пам’яті жертв Голкосту, який у світі відзначається 27 січня.