ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 23 травня у Первомайському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.№15 – колегіум» пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках тижня відбулись години спілкування з правил дорожнього руху  та правил користування громадським транспортом, пройшли тематичні класні години «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди!». Учні молодших класів з радістю в цікавій ігровій формі повторили правила дорожнього руху. В школі був проведений конкурс малюнків та плакатів для учнів 1-7 класів «Небезпечні забави на дорозі», а учні 8-их класів створили буклети «Пам’ятка пішохода». Для учнів 9-11-их класів пройшли тематичні години спілкування, на яких учні разом з класними керівниками розібрали трагічні випадки за участю неповнолітніх.

Протягом тижня діти пригадали правила, які допоможуть у вирішенні такої гострої проблеми сьогодення, як травмування дітей у дорожньо-транспортних пригодах.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.