Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 23 травня у Первомайському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.№15 – колегіум» пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках тижня відбулись години спілкування з правил дорожнього руху  та правил користування громадським транспортом, пройшли тематичні класні години «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди!». Учні молодших класів з радістю в цікавій ігровій формі повторили правила дорожнього руху. В школі був проведений конкурс малюнків та плакатів для учнів 1-7 класів «Небезпечні забави на дорозі», а учні 8-их класів створили буклети «Пам’ятка пішохода». Для учнів 9-11-их класів пройшли тематичні години спілкування, на яких учні разом з класними керівниками розібрали трагічні випадки за участю неповнолітніх.

Протягом тижня діти пригадали правила, які допоможуть у вирішенні такої гострої проблеми сьогодення, як травмування дітей у дорожньо-транспортних пригодах.