Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 23 травня у Первомайському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.№15 – колегіум» пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках тижня відбулись години спілкування з правил дорожнього руху  та правил користування громадським транспортом, пройшли тематичні класні години «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди!». Учні молодших класів з радістю в цікавій ігровій формі повторили правила дорожнього руху. В школі був проведений конкурс малюнків та плакатів для учнів 1-7 класів «Небезпечні забави на дорозі», а учні 8-их класів створили буклети «Пам’ятка пішохода». Для учнів 9-11-их класів пройшли тематичні години спілкування, на яких учні разом з класними керівниками розібрали трагічні випадки за участю неповнолітніх.

Протягом тижня діти пригадали правила, які допоможуть у вирішенні такої гострої проблеми сьогодення, як травмування дітей у дорожньо-транспортних пригодах.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний