Типові освітні програми початкової школи

Типова освітня програма початкової школи під керівництвом Шиян Р.Б., затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України освіти і науки України від 08.10.2019 року № 1272, 1-2 кл.)

Типова освітня програма початкової школи під керівництвом Шиян Р.Б.,
затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 08.10.2019 року № 1273, 3-4 кл.)

Освітня програма початкової освіти в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» (наук. кер. Гавриш І.В.) згідно листа Державної служби якості освіти №01/01-23/929 від 06.08.2020 р.

Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти І ступеня,
наказ МОН України від 20.04.2018 р. № 407 (4 кл.)