Творча майстерня школи

Три місяці учениці 7-9-их класів нашої школи під керівництвом вчительки трудового навчання Пак О.М. працювали над захопливою та незвичайною колекцією одягу. Унікальність задуму – в незвичних матеріалах. Надихалися в своїх роботах учениці костюмами українців XVI – XVIIIст., сукнями панянок XІXст., костюмами красунь Стародавнього Сходу та античним вбранням. Дівчата стилізували традиційні костюми, фантазуючи та  втілюючи в своїх роботах сучасний досвід показу національних костюмів   «Міс Всесвіт» та провідних світових дизайнерів. Складнощі полягали й у використанні дуже примхливого матеріалу, адже вбрання створювалося з поліетиленових пакетів, які люди зазвичай викидають на смітник і якими у нас «уквітчане» все місто.

Над своєю колекцією працювали 42 учениці, які витратили на роботу 144 години, використали 180 пакетів  та 80 упаковок скотчу. Дівчата використали техніки аплікації, витинанки, в’язання гачком. В роботі використані і традиційні символічні візерунки, Дерево життя. Майстрині з успіхом презентували свою роботу на творчій Всеукраїнській конференції та під час святкування Дня Вишиванки. Наразі дівчата подали свої роботи на творчий конкурс «Скадовськ збирає друзів». Дівчатам бажаємо успіхів, а всіх бажаючих запрошуємо переглянути відеопрезентацію робіт.