ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Творча майстерня школи

Три місяці учениці 7-9-их класів нашої школи під керівництвом вчительки трудового навчання Пак О.М. працювали над захопливою та незвичайною колекцією одягу. Унікальність задуму – в незвичних матеріалах. Надихалися в своїх роботах учениці костюмами українців XVI – XVIIIст., сукнями панянок XІXст., костюмами красунь Стародавнього Сходу та античним вбранням. Дівчата стилізували традиційні костюми, фантазуючи та  втілюючи в своїх роботах сучасний досвід показу національних костюмів   «Міс Всесвіт» та провідних світових дизайнерів. Складнощі полягали й у використанні дуже примхливого матеріалу, адже вбрання створювалося з поліетиленових пакетів, які люди зазвичай викидають на смітник і якими у нас «уквітчане» все місто.

Над своєю колекцією працювали 42 учениці, які витратили на роботу 144 години, використали 180 пакетів  та 80 упаковок скотчу. Дівчата використали техніки аплікації, витинанки, в’язання гачком. В роботі використані і традиційні символічні візерунки, Дерево життя. Майстрині з успіхом презентували свою роботу на творчій Всеукраїнській конференції та під час святкування Дня Вишиванки. Наразі дівчата подали свої роботи на творчий конкурс «Скадовськ збирає друзів». Дівчатам бажаємо успіхів, а всіх бажаючих запрошуємо переглянути відеопрезентацію робіт.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.