Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

#тренінг_Вчитель_та_учень_на_дистанційному_уроці


16-17 серпня 2022 року, разом із вчителем англійської мови Інною Підгорною, мали можливість взяти участь у тренінгу для вчителів закладів загальної середньої освіти «Вчитель та учень на дистанційному уроці» ініційований Державною службою якості освіти України спільно з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні». Отримали методичні поради щодо роботи з дітьми в умовах стресу та під час дистанційного навчання, практичні настанови на ефективну та результативну діяльність. Дякую Руслані Даниленко (Управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області) за запрошення, за два дні плідної діяльності!

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів