Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

#тренінг від #БФ_ЛЮБИСТОК

6 та 7 жовтня наші ліцеїсти мали можливість взяти участь в онлайн-тренінгу від БФ Любисток та підвищити рівень своїх знань з проблеми торгівлі людьми, безпечного працевлаштування та міграції. Активно та творчо учні підходили до вирішення завдань, а ментори цікаво проводили заняття. Гарний досвід, який крім інформації дав можливість навчитися учням цікаво поширити набуті знання серед інших ліцеїстів. Дякуємо організаторам за корисне заняття.

На зображенні може бути: 4 людини та текст «14:36| 64,6 кб/с REC 55% данил кельин андрйченкодар' йченко USAID олена катрич ння разливо 2 ганноченкодар'я ганноченко дар'я»
На зображенні може бути: 1 особа та текст

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду