#тренінг від #БФ_ЛЮБИСТОК

6 та 7 жовтня наші ліцеїсти мали можливість взяти участь в онлайн-тренінгу від БФ Любисток та підвищити рівень своїх знань з проблеми торгівлі людьми, безпечного працевлаштування та міграції. Активно та творчо учні підходили до вирішення завдань, а ментори цікаво проводили заняття. Гарний досвід, який крім інформації дав можливість навчитися учням цікаво поширити набуті знання серед інших ліцеїстів. Дякуємо організаторам за корисне заняття.

На зображенні може бути: 4 людини та текст «14:36| 64,6 кб/с REC 55% данил кельин андрйченкодар' йченко USAID олена катрич ння разливо 2 ганноченкодар'я ганноченко дар'я»
На зображенні може бути: 1 особа та текст