Тиждень математики в школі

З 9 по 13 листопада в нашій школі пройшов тиждень математики. Враховуючи, що 2020–2021 навчальний рік оголошено «Роком математичної освіти в Україні» вчителі та учні намагалися зробити його цікавим та інформативним.

Тиждень розпочався виставкою стіннівок «Країна Математики». Учні 5-9-х класів малюнками та колажами зобразили світ математики: показали застосування математики в різних галузях: в живописі, медицині, музиці, літературі.

На уроках у 8-В та 8-Г класах під час практичної п’ятихвилинки, учні розв’язували задачі PISA 2019, таким чином долучившись до світової практики розв’язання практичних задач. Учні 8-А класу склали усний журнал: «Видатні математики», який познайомив їх з життям та винаходами видатних математиків. Учні 5-х класів провели змагання «Кращий математик», розв’язували цікаві завдання, задачі на кмітливість та логіку. На уроках учні 6-7-х класів створили фотовиставку «Цікаві математичні факти», в якій учні зобразили величезний всесвіт математичних фактів, розрахунків, наукових досліджень, які підтверджують вислів Г.Галілея: «Математика — це мова, на якій написана книга природи».

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний