Тиждень математики в школі

З 9 по 13 листопада в нашій школі пройшов тиждень математики. Враховуючи, що 2020–2021 навчальний рік оголошено «Роком математичної освіти в Україні» вчителі та учні намагалися зробити його цікавим та інформативним.

Тиждень розпочався виставкою стіннівок «Країна Математики». Учні 5-9-х класів малюнками та колажами зобразили світ математики: показали застосування математики в різних галузях: в живописі, медицині, музиці, літературі.

На уроках у 8-В та 8-Г класах під час практичної п’ятихвилинки, учні розв’язували задачі PISA 2019, таким чином долучившись до світової практики розв’язання практичних задач. Учні 8-А класу склали усний журнал: «Видатні математики», який познайомив їх з життям та винаходами видатних математиків. Учні 5-х класів провели змагання «Кращий математик», розв’язували цікаві завдання, задачі на кмітливість та логіку. На уроках учні 6-7-х класів створили фотовиставку «Цікаві математичні факти», в якій учні зобразили величезний всесвіт математичних фактів, розрахунків, наукових досліджень, які підтверджують вислів Г.Галілея: «Математика — це мова, на якій написана книга природи».