Телешко Лариса Василівна, вчитель 2-А класу:

— Ось уже другий рік я працюю зі своїми учнями за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

У межах проєкту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленим навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:

— розвивати математичні здібності дітей;

— формувати навички раціонального читання;

— створювати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти;

— формувати компетентність «Умій вчитися».

Програма проєкту спрямована на активізацію пізнавальної діяльності та ініціативи дитини, сприяє раціональному використанню навчального часу. Прагну на кожному уроці створювати ситуації успіху, зацікавленості та комфорту. Велике значення у програмі приділяється читанню, багато вправ на розвиток артикуляційного апарату. Важливий момент проекту — формування емоційно-позитивного стану дітей. Вони мислять образами, навчаються граючись і не відчувають напруги. Розвивальне освітнє середовище сприяє виявленню здібностей кожної особистості.

На мою думку, «Інтелект України» — дійсно ефективний проєкт, що робить навчання максимально цікавим і водночас підвищує рівень засвоєння знань.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний