#Святий_Миколай_в_наш_ліцей_завітав

21 грудня в нашому ліцеї продовжили святкувати День Святого Миколая. Сьогоднішнє святкування було присвячене учням пільгової категорії, до яких на свято завітав голова Первомайської територіальної громади Олег Михайлович Демченко та начальник управління освіти Первомайської міської ради Галина Феліксівна Остапенко. За гарною традицією самоврядування нашої школи підготувало для ліцеїстів привітання від Святого Миколая, а гості свята висловили учням щирі побажання на наступний рік та вручили корисні фруктові подарунки.Грудень рік закінчує, а зиму розпочинає, він дуже багатий на свята. Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю, і свято Миколая розпочало цей святковий калейдоскоп!