ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Святий Миколай в нашу школу завітав

18 грудня в нашій школі відзначали традиційне українське свято — День Святого Миколая. За гарною традицією самоврядування нашої школи підготувало для учнів початкової школи привітання від Святого Миколая. Ведучі радіо розповіли учням про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих і бідних. Шкільні бібліотекарі з учнями дев’ятих класів підготували святкову виставу для 1-их класів.

Грудень рік закінчує, а зиму розпочинає, він дуже багатий на свята. Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю, і свято Миколая розпочало цей святковий калейдоскоп!

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.