Святий Миколай в нашу школу завітав

18 грудня в нашій школі відзначали традиційне українське свято — День Святого Миколая. За гарною традицією самоврядування нашої школи підготувало для учнів початкової школи привітання від Святого Миколая. Ведучі радіо розповіли учням про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих і бідних. Шкільні бібліотекарі з учнями дев’ятих класів підготували святкову виставу для 1-их класів.

Грудень рік закінчує, а зиму розпочинає, він дуже багатий на свята. Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю, і свято Миколая розпочало цей святковий калейдоскоп!

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав