Святий Миколай в нашу школу завітав

18 грудня в нашій школі відзначали традиційне українське свято — День Святого Миколая. За гарною традицією самоврядування нашої школи підготувало для учнів початкової школи привітання від Святого Миколая. Ведучі радіо розповіли учням про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих і бідних. Шкільні бібліотекарі з учнями дев’ятих класів підготували святкову виставу для 1-их класів.

Грудень рік закінчує, а зиму розпочинає, він дуже багатий на свята. Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю, і свято Миколая розпочало цей святковий калейдоскоп!

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок