ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Святий Миколай в нашу школу завітав

18 грудня в нашій школі відзначали традиційне українське свято — День Святого Миколая. За гарною традицією самоврядування нашої школи підготувало для учнів початкової школи привітання від Святого Миколая. Ведучі радіо розповіли учням про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих і бідних. Шкільні бібліотекарі з учнями дев’ятих класів підготували святкову виставу для 1-их класів.

Грудень рік закінчує, а зиму розпочинає, він дуже багатий на свята. Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю, і свято Миколая розпочало цей святковий калейдоскоп!

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми