“Святий Миколай до нас завітай!”

День Святого Миколая – найочікуваніше свято для дітлахів. Адже саме це свято розпочинає низку веселих новорічних та різдвяних були свят, які принесуть багато приємних сюрпризів і подарунків. 18 грудня бібліотекарі шкільної бібліотеки разом з учнями 9-х класів завітали в гості до учнів 1-х класів. Діти дізналися про історію св. Миколая, традиції свята у різних країнах, читали святкові вірші, заспівали чудову пісеньку. Але веселіше всього було розгадувати загадки, брати участь у конкурсах, демонструвати спритність та винахідливість і ласувати солодощі від Миколая. Весело пройшов день Святого Миколая. Приходь до нас Святий Миколай і на наступний рік!