Сузір’я письменників Миколаївщини

Огляд- гра

В історії Миколаївщини є люди, життя і діяльність яких становлять славу нашої землі. Серед них гідне місце посідають письменники. Їх творча спадщина – це духовний скарб Миколаївщини. Своєю творчістю вони збагачують наші серця гідністю, честю, життєвою мудрістю, красою та любов’ю до рідного краю. З любові до отчої землі починається все: молодість і чесність, гідність і повага до старших, а відтак – відповідальність за долю України. Наш народ несе з собою у століття велику силу. Ніколи не поблекнуть золоті розсипи творів української поезії.

читати далі: http://kniga-nvk15.blogspot.com/

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів