Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Сьогодні у нас свято – День останнього дзвоника

Дорогі учні, випускники, педагоги, батьки!

Сьогодні у нас свято – День останнього дзвоника.

Кожного року він сповіщає про закінчення занять та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул.

Проте цьогоріч свято прощання з ліцеєм не таке традиційне та урочисте: у нашій країні йде війна, яка щодня забирає життя сотень українців,

Багато закладів освіти зруйновані, чимало педагогів та їх вихованців не можуть навчатись навіть дистанційно.

Та попри все наша країна, ось уже більше року, дає гідну відсіч ворогу і обов’язково переможе, адже кожен із нас на своєму місці робить все можливе для цього.

Сьогодні молодь стає тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за майбутнє. Ми говоримо про війну, про воїнів, які боронять нашу державу. На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Ми вклоняємося тим, хтоcтоїть зі щитом, і завжди пам’ятаємо тих, хто на щиті!

Цей навчальний рік був для всіх нас непростим. Можна впевнено сказати, що він був надскладним за останні роки…

Але, можна також сказати, що для кожного він був різний…

Для когось – життєвим уроком, наповненим новими відкриттями та важливими подіями, для когось – черговою порцією знань, умінь, навичок.

Ми гідно пройшли цей нелегкий 2022-2023 навчальний рік.

І я хочу констатувати, що, попри усі складні обставини цього навчального року, ми впоралися з усіма проблемами та труднощами дистанційного навчання.

Нові знання у закладі здобуло 1037 учнів, з них 61 мають високий рівень досягнень. Повну загальну середню освіту отримало 62 одинадцятикласники. Цьогоріч маємо двох золотих медалістів – це Рец Тетяна та Урсул Вікторія. Андрійченко Дар’я, Бондурівська Марина та Шевчук Ольга – срібні медалісти.

2 учнів – Гладь Софія та Усатенко Антон отримують свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою.

Навчальний рік закінчився, поступившись місцем новим можливостям.

Вітаю усіх вас, наші дорогі учні, наші шановні батьки з початком канікул!

Нехай час відпочинку і перезавантаження не пройде даремно, а поверне всіх міцними, здоровими, красивими, готовими до нового старту!

Усім випускникам бажаю щасливої дороги, професійного зростання, здоров’я, творчої наснаги.

Бажаю кожному з вас впевненості у собі, у своїх силах, непохитно вірити в свій успіх, у свою велику мету, в свою щасливу долю!

Злагоди вам, миру та добробуту.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Зі святом!

Наталія Пташинська,

директор ліцею “Ерудит”

Як розповідати підліткам про статеве життя та своє тіло,або чому батькам треба навчитись говорити на “незручні” теми, та яким має бути сучасне

ЛЮТИЙ І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ Зміст Дата Форма узагальнення Відповідальні Індикатор виконання 1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці      

                                              Грудень  2023 р. № п/п                 Статті  видатків Грудень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1 550 118,88   2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 253814,10