Щодо державної підсумкової атестації в 2020/2021 навчальному році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1262 «Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» затверджені переліки навчальних предметів, із яких у 2020/2021 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація (ДПА) осіб, що завершують здобуття:

· початкової освіти (у 4 класах закладів загальної середньої освіти);

· базової середньої освіти (у 9 класах закладів загальної середньої освіти);

· повної загальної середньої освіти (профільної загальної середньої освіти).

Згідно з наказом в 2020/2021 навчальному році ДПА проводиться у закладі освіти в письмовій формі осіб, які завершують здобуття:

початкової освіти;

базової середньої освіти;

У 11 класах у 2020/2021 навчальному році ДПА проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання (відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН від 10.01.2017 № 25, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.01.2017 за № 118/9986).

ДПА з:

1. української мови;

2. математики;

3. історії України або іноземної мови;

4. одного із навчальних предметів зі списку: історія України, іноземна мова,

біологія, географія, фізика, хімія (за вибором здобувача освіти).

При цьому, здобувачі освіти, які для проходження ДПА вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову чи навпаки.

(відповідно до листа Міністерства освіти і науки України

від 09.12.2020 року № 1/9-677 «Щодо державної

підсумкової атестації в 2020/2021 навчальному році»)

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

ПЕРЕЛІК

навчальних предметів, із яких у 2020/2021 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття початкової освіти (у 4 класах закладів загальної середньої освіти)

1. Українська мова (оцінювання результатів з української мови та читання).

ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, із яких у 2020/2021 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти (у 9 класах закладів загальної середньої освіти)

1. Українська мова.

2. Математика.

3. Один із навчальних предметів зі списку (за рішенням педагогічної ради закладу освіти, затвердженим наказом керівника закладу освіти:

біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська), інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія).

ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, із яких у 2020/2021 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти

1. Українська мова.

3. Історія України або іноземна мова

4. Один із навчальних предметів зі списку: історія України, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія (за вибором здобувача освіти).

(учні, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки).

Warning: Undefined array key "button_class" in /home/virtwww/w_nvk15-inf-ua_79bbb01f/http/wp-content/plugins/premium-addons-for-elementor/includes/class-premium-template-tags.php on line 1009

Щорічно 22 квітня суспільство відзначає Міжнародний День Матері-Землі. Турбота про нашу планету – важлива місія, яку активно пропагують учасники еко-руху по всьому

Напередодні Міжнародного дня Матері-Землі 22 квітня, випускники початкової школи, учні 4-А ,4-Б, 4-В, 4-Гкласів, долучилися до озеленення території Первомайського ліцею “Ерудит”. Мета