ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам: пояснюють у центрі соціальних служб

Булінг — це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном «булінг», пояснюють в Біляївському районному центру соціальних служб для сім’ї, молоді та дітей, — це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.

читати далі: https://bilyayivka.city/read/card/3080/scho-take-buling-ta-chomu-pro-nogo-treba-znati-vsim-batkam-poyasnyuyut-u-centri-socialnih-sluzhb

№ п/п                 Статті  видатків Березень 1. Заробітна плата (державна субвенція)                989 050,19 2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 197 478,16 3.

№ п/п                 Статті  видатків Лютий 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1 170 150,45 2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 194 971,42

ЗАТВЕРДЖУЮ Голова ПК ____________ Горбачова О.Ю. Протокол№1 від   19.01.2021р. План роботи ПК на 2021 рік. № п/п   Заходи термін виконання відповідальні

між адміністрацією та  профспілковим комітетом  Первомайського НВК «ЗОШ І – ІІ ст. №15 – колегіум» Первомайської міської ради Миколаївської області   на 2021