Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам: пояснюють у центрі соціальних служб

Булінг — це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном «булінг», пояснюють в Біляївському районному центру соціальних служб для сім’ї, молоді та дітей, — це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.

читати далі: https://bilyayivka.city/read/card/3080/scho-take-buling-ta-chomu-pro-nogo-treba-znati-vsim-batkam-poyasnyuyut-u-centri-socialnih-sluzhb

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були

Сьогодні завершилася дводенна осіння толока по санітарній очистці та благоустрою території ліцею та прилеглих територій у зв’язку з сезонним опаданням листя. Величезну

З метою забезпечення утримання території Первомайської міської територіальної громади в належному стані, її санітарного очищення у зв’язку з сезонним опаданням листя, упорядкування