Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Щедрий Миколай

19 грудня за сприяння голови Первомайської міської ради Олега Демченка у День Святого Миколая всі учні ліцею “Ерудит” отримали подарункові набори.

Ми щиро дякуємо Первомайській міській раді та управлінню освіти за те, що сьогодні наші діти отримали справжній новорічний настрій та смачні подарунки!

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів