Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Шановні батьки!

У зв’язку з епідситуацією в місті, з метою уникнення скупчення дітей і запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 з 2 листопада 2020р. 5- 11-і класи нашої школи переходять на змішаний режим навчання. Навчальний процес буде організований наступним чином:

класні керівники поділять кожен клас на 2 групи;

І тиждень (з 02.по 06.1.) учні І групи приходять на уроки до школи, учні ІІ групи отримують від учителів завдання для самостійного опрацювання;

ІІ тиждень (09.-13.11.) — учні ІІ групи приходять на уроки до школи, перша група отримує завдання для самостійної роботи.

Далі групи чергуються.

Просимо підтримувати зв’язок з класними керівниками, потурбуватися про безпечне перебування дітей удома та контролювати їх самостійне навчання.

Адміністрація НВК

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів