Шановна громадо ліцею «Ерудит» – учителі, учні та батьки!

Сьогодні завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після.

Це, без перебільшення, був складний навчальний рік для всіх нас, адже майже весь рік діти провели на дистанційному навчанні. Спочатку через коронавірус, потім війна.

Останні 3 місяці стоять «мовчки» закриті класи та спортзали, пустіють шкільні коридори, подвір’я. 1080 учнів нашого ліцею навчалися дистанційно, 104 з них – за кордоном. Стіни рідної школи тримають у собі ностальгію за вашими дзвінкими дитячими голосами.

Ми достойно з вами навчалися і маємо гарні результати – 70 учнів закінчили навчальний рік з високим рівнем навченості, 65учнів  – переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 4 –  переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з математики та англійської мови, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Ми були активними учасниками різноманітних конкурсів, проєктів, акцій та змагань.

На жаль, цього року в нашому ліцеї урочисто не пролунає останній дзвоник, учні не зберуться на  шкільному подвір’ї.

Для багатьох школярів  нетрадиційний  останній шкільний дзвоник сповістить про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення.

Хтось прощається зі школою лише на літні канікули, а хтось вже назавжди.

Дуже шкода, що випускники не отримали свята, яке буває раз у житті. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі.

Особливе вітання — особливим випускникам. Цьогорічним! Успіху вам! Повірте, у вас попереду багато сходів сонця. Вам треба продовжувати вчитися, щоб наша країна зробила квантовий стрибок!

Тож дорогі випускники, бажаю  вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками. Будьте розумними, добрими і сміливими. Ніколи не відступайте від задуманого, мрійте і втілюйте всі свої бажання!

Висловлюю слова вдячності педагогам, які закладають основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплюють гуманістичні цінності.

Цьогоріч  вчителі справжні герої! Всі гідні гарних слів та нагород.

Дорогі батьки, вітаю вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякую за допомогу і підтримку нашого закладу, вчителів, дітей та адміністрації.

Зичу всім добра й благополуччя, здоров’я, перемоги та миру у ваших серцях і домівках та в нашій Україні.

Слава Україні!

Все буде Україна!