Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Шановна громадо ліцею «Ерудит» – учителі, учні та батьки!

Сьогодні завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після.

Це, без перебільшення, був складний навчальний рік для всіх нас, адже майже весь рік діти провели на дистанційному навчанні. Спочатку через коронавірус, потім війна.

Останні 3 місяці стоять «мовчки» закриті класи та спортзали, пустіють шкільні коридори, подвір’я. 1080 учнів нашого ліцею навчалися дистанційно, 104 з них – за кордоном. Стіни рідної школи тримають у собі ностальгію за вашими дзвінкими дитячими голосами. 

Ми достойно з вами навчалися і маємо гарні результати – 70 учнів закінчили навчальний рік з високим рівнем навченості, 65учнів  – переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 4 –  переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з математики та англійської мови, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Ми були активними учасниками різноманітних конкурсів, проєктів, акцій та змагань.

На жаль, цього року в нашому ліцеї урочисто не пролунає останній дзвоник, учні не зберуться на  шкільному подвір’ї.

Для багатьох школярів  нетрадиційний  останній шкільний дзвоник сповістить про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення.

Хтось прощається зі школою лише на літні канікули, а хтось вже назавжди.

Дуже шкода, що випускники не отримали свята, яке буває раз у житті. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі.

Особливе вітання — особливим випускникам. Цьогорічним! Успіху вам! Повірте, у вас попереду багато сходів сонця. Вам треба продовжувати вчитися, щоб наша країна зробила квантовий стрибок!

Тож дорогі випускники, бажаю  вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками. Будьте розумними, добрими і сміливими. Ніколи не відступайте від задуманого, мрійте і втілюйте всі свої бажання!

Висловлюю слова вдячності педагогам, які закладають основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплюють гуманістичні цінності.

Цьогоріч  вчителі справжні герої! Всі гідні гарних слів та нагород.

Дорогі батьки, вітаю вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякую за допомогу і підтримку нашого закладу, вчителів, дітей та адміністрації.

Зичу всім добра й благополуччя, здоров’я, перемоги та миру у ваших серцях і домівках та в нашій Україні.

Слава Україні!

Все буде Україна!

З повагою

директор  Наталія ПТАШИНСЬКА

https://www.facebook.com/100014467991910/videos/990740228255014/

Як розповідати підліткам про статеве життя та своє тіло,або чому батькам треба навчитись говорити на “незручні” теми, та яким має бути сучасне

ЛЮТИЙ І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ Зміст Дата Форма узагальнення Відповідальні Індикатор виконання 1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці      

                                              Грудень  2023 р. № п/п                 Статті  видатків Грудень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1 550 118,88   2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 253814,10