Сертифікація – мій крок вперед!

Моє життєве кредо: “Якщо тобі легко, ти котишся у прірву, якщо тобі важко, ти рухаєшся вперед”. Про своє проходження Сертифікації можу сказати, що не було легко, але зараз я радію.

Вперше я дізналася про Сертифікацію, коли була у декретній відпустці. Вже тоді я подумала, що вийду на роботу – обов’язково пройду. Доказувати собі, що я “Зірочка” – це для мене життєво важливо. Життя чи Бог дали мені випробування, до яких я не була тоді готова. Було не до професійних конкурсів. Але оскільки Сертифікація була одним з останніх побажань моєї Мами, Найкращої у світі вчительки, і моїм бажанням перевірити свої сили, влітку я зареєструвалася.

Конкурс проходив у декілька етапів: ЗНО, самооцінювання, презентація власного досвіду, оцінювання незалежними експертами та інтерв’ю. Я набрала 143 бали зі 160 можливих. Крім балів, збагатила досвід, отримала задоволення від спілкування з досвідченими колегами з інших куточків України. Спасибі компетентним експертам із Житомирської області за високу оцінку моєї професійної діяльності.

ДЯКУЮ моїм найкращим учням 2-Б класу та їх батькам, адміністрації Первомайського ліцею «Ерудит» та колежанкам початкової школи, усім, хто бавив мою дитину під час підготовки та тим, хто в мене вірить !!! Радію, що усі Ви поруч!

Миру нам! Разом до Перемоги!