Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Серпнева педагогічна рада

31 серпня 2023 року в ліцеї “Ерудит” пройшло засідання педагогічної ради. Було розглянуто 13 питань, прийняті управлінські рішення про підсумки роботи закладу за 2022/2023 навчальний рік в умовах воєнного стану та завдання на 2023/2024 навчальний рік; реалізацію Концепції безпеки закладів освіти, схваленої Розпорядженням КМУ від 07 квітня 2023 року №301-р.; особливості оцінювання навчальних досягнень учнів 5- 6 класів НУШ та ведення класного журналу в 5-6 класах; введення ділової документації у закладів електронній формі; компенсацію освітніх втрат. Обговорено та затверджено режим та структуру роботи закладу, Правила внутрішнього трудового розпорядку, механізм коригування підсумкового оцінювання. Рішенням педагогічної ради схвалено освітні програми, річний план роботи ліцею, Положення про заохочення та відзначення учнів закладу.

Приємно зазначити, що цьогоріч грамотами департаменту освіти й науки Миколаївської області нагороджені вчитель історії Анна Сизова, вчитель української мови Наталія Рігоц, грамотами управління освіти Первомайської міської ради – вчитель початкових класів Марія Ляхова, вчитель хімії Юлія Сібова та вчитель фізкультури Іван Шарковський.

Сьогодні педагогічний колектив ліцею відзначив та вітав учителів -пенсіонерів закладу, які закінчили свою педагогічну діяльність: Ольгу Іванівну Коржеву, Галину Миколаївну Шевченко, Наталія Олексіївну.

Починаємо 2023-2024 навчальний рік!

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду