Розповідаємо, як працювала команда ліцею у перший місяць повномасштабного вторгнення росії в Україну

Зранку 24 лютого наші робочі чати мерехтіли повідомленнями. Питання про те, хто де знаходиться і чи в безпеці чергувались із повідомленнями: «призупинити», «повідомити батькам», «як працювати?», «як будемо навчатися?».За більш як місяць наша команда ліцею згуртувалася як ніколи раніше. На щастя, всі члени нашої великої родини живі й здорові. Хтось — почав волонтерити, хтось змінив місце проживання. Ми прийняли в нашу родину 6 нових учнів. Зрештою, ми пристосували роботу до воєнного часу. Активно працюємо в дистанційному режимі та працюємо з активними учнями та батьками.Наша мета наразі — дистанційне навчання, збереження ефективності та безпечності освітнього процесу. Ми прагнемо підтримувати Україну знаннями та долучатись до інформаційних проєктів, що допомагають подолати ворога.Посміхаємось і жартуємо під час онлайн-зустрічей. Зараз важливо не замикатись в собі. В процесах нічого не змінювали. Хіба що працюємо 24/7. Намагаємось виконувати задачі, не відкладаючи на потім. Комунікуємо, як і раніше, завдяки вайберу, месенджерам, пошті та онлайн-планувальникам. Проводимо робочі наради та педради, внутрішні учнівські проєкти, пишемо вірші та пісні, виконуємо музичні твори. Щоденно – загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Все це наші учні та вчителіІ!!!Буквально за тиждень до повномасштабного вторгнення ми працювали над стратегією розвитку бренду нашого закладу на наступний рік.Її довелось тимчасово поставити на холд і підхоплювати оперативні задачі. За класикою кризового менеджменту з початку березня ми запровадили щоденні зустрічі. Кожен розповідав, чим займається, яка допомога потрібна, що бачить корисним зробити. Ми багато просили одне одного про допомогу — це була суміш робочих, особистих, волонтерських питань. Ми намагались обговорити усе, щоб кожен був почутий, бо всі були в стані гострого стресу.Різностороння підтримка забезпечує хоч крихти стабільності. Це дало результати — ми потроху рухались в робочих задачах, набирали швидкості. Більшість з команди вже готова працювати більше і залучається до нових задач. Роботу над річною стратегією відновлюємо початку квітня.У воєнний час всі мають бути об’єднані метою – перемогти!