Робота майстерні

26 жовтня 2022 пройшло засідання педагогічної майстерні в Первомайському ліцею «Ерудит» вчителів фізичної культури та вчителів початкових класів «ФІЗКульт».

На засідання педагогічної майстерні, учасники ознайомилися з питанням: “Значення рухової активності для зміцнення здоров’я учнів” під час війни.

Рухова активність і здоров’я – є важливою складовою могутності нашого народу. Рух позбавляє тривожності, страху, стресу і налаштовує на навчання, нові звершення задля перемоги України. Нашим дітям потрібні онлайн-уроки фізичної культури, адже вони мотивують до рухової активності. Дуже хочу, аби ми розуміли, що здоров’я українських дітей залежить від кожного з нас! Це наш освітній фронт, наша місія!

Тому також вчителі фізичної культури поділилися досвідом роботи з організацією рухової активності на онлайн-уроках .