Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Робота майстерні

26 жовтня 2022 пройшло засідання педагогічної майстерні в Первомайському ліцею «Ерудит» вчителів фізичної культури та вчителів початкових класів «ФІЗКульт».

На засідання педагогічної майстерні, учасники ознайомилися з питанням: “Значення рухової активності для зміцнення здоров’я учнів” під час війни.

Рухова активність і здоров’я – є важливою складовою могутності нашого народу. Рух позбавляє тривожності, страху, стресу і налаштовує на навчання, нові звершення задля перемоги України. Нашим дітям потрібні онлайн-уроки фізичної культури, адже вони мотивують до рухової активності. Дуже хочу, аби ми розуміли, що здоров’я українських дітей залежить від кожного з нас! Це наш освітній фронт, наша місія!

Тому також вчителі фізичної культури поділилися досвідом роботи з організацією рухової активності на онлайн-уроках .

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду