РІЧНИЙ ПЛАН РОБОТИ

ПЕРВОМАЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ  «ЕРУДИТ»

НА 2022-2023

НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Шкільна бібліотека є структурним підрозділом закладу освіти, тому  діяльність скоординована згідно з планами роботи Первомайського ліцею «Ерудит».

Якщо у мирний час можна спланувати варіанти форм роботи в онлайн чи офлайн, то діяльність шкільних бібліотек в умовах воєнного стану стає однією з найважливіших ланцюжків в організації освітньої діяльності закладів освіти. Протягом 2022-2023н.р. шкільна бібліотека активізує роботу з національно-патріотичного виховання, популяризації української мови, підвищення якості інформаційного забезпечення учасників освітнього процесу Нової української школи.

При плануванні роботи шкільної бібліотеки на 2022-2023н.р  враховано:

І.Основні завдання і напрямки  діяльності  шкільної бібліотеки у 2022-2023  навчальному році.

Шкільна бібліотека виконує інформаційну, навчальну та методичну функції. Діяльність бібліотеки спрямовано на розвиток інформаційної культури учнів.

Проблемне питання над яким працюватиме  бібліотека:

«Удосконалення професійної компетентності шкільних бібліотекарів шляхом

впровадження у діяльність шкільної бібліотеки сучасних освітніх технологій».

Основні завдання які ставить перед собою бібліотека на 2022-2023 н.р.

• формування та підтримка в активному стані фонду інформаційних ресурсів, спрямованих на реалізацію державних освітніх стандартів, основних аспектів освітнього процесу закладу освіти;
  • упровадження нових форм довідково-бібліографічного й інформаційного обслуговування користувачів задля повноцінного забезпечення інформаційних потреб суб’єктів освітнього процесу та надання їм вільного доступу до вітчизняного й світового інформаційного простору з використанням комп’ютерної техніки та ресурсів мережі Інтернет;

партнерська співпраця з педагогічним колективом у виробленні системного…..

читати далі: