РІЧНИЙ ПЛАН РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ

РІЧНИЙ ПЛАН

РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ на 2021-2022 навчальний рік

Розділ І. Аналіз роботи шкільної бібліотеки

за 2020-2021  навчальний рік.

Сучасна система освіти переживає етап реформування та повного перезавантаження. Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у житті.   Шкільні бібліотеки є обов’язковим структурним підрозділом  НУШ та важливим складником сучасного освітнього середовища. Тому головною метою діяльності шкільних бібліотек є забезпечення якісного бібліотечно-інформаційного обслуговування всіх учасників освітнього процесу та надання допомоги педагогам у всебічному розвитку особистості з глибоко усвідомленою громадською і соціальною позицією, системою наукових знань відповідно до інтересів Української держави.

В умовах швидких трансформаційних змін першочерговим завданням для шкільної бібліотеки є перетворення її з центру бібліотечних ресурсів і доступу до інформації у центр дослідження, відкриття, творчості. Шкільна бібліотека є важливим засобом і формою втілення в життя цієї вимоги. Саме вона сприяє формуванню культури читання, саморозвитку особистості дитини, підвищенню інформаційної, освітньої, пізнавальної, інтелектуальної діяльності учнів.

У 2020/2021 навчальному році бібліотека працювала згідно з річним планом роботи, затвердженим директором школи. Роботу бібліотеки організовували бібліотекарі  Левченко І.А., Мазуренко Л.Г.

Робота шкільної бібліотеки ґрунтується на таких нормативно-правових документах:

Конституція України;

Закон України «Про бібліотеку і бібліотечну справу»;

Закон України «Про мови в Україні»;

Закон України «Про загальну середню освіту»;

Положенні «Про шкільну бібліотеку»;

наказу по Первомайському НВК «Про організацію роботи шкільної бібліотеки у 2020-2021 навчальному році», річним планом роботи школи.

Відповідно до річного плану роботи діяльність бібліотеки була спрямована на:

Читати далі:https://docs.google.com/document/d/19GkCrQ4irUYSxWmbZg9h8VbNZee4kNf2/edit?usp=sharing&ouid=114409084202180641689&rtpof=true&sd=true

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав