#Результати_ІІ_етапу_Всеукраїнської_олімпіади_з_української_мови_та_літератури

4 грудня 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літературиПереможці нашого ліцею:ІІ місце – Лінкевич Каміла (11-А., учитель СадовникН.Ф) ІІ місце – Гудкова Катерина(11-В., учитель Петріщенко О.С.)ІІ місце – Рец Тетяна(10-А., учитель Овчаренко Н.О.) ІІІ місце – Урсул Вікторія (10-А., учитель Овчаренко Н.О.)ІІІ місце – Головіна Анастасія(9-А., учитель Рігоц Н.В.)ІІІ місце – Усатенко Антон (8-Б., учитель Петріщенко О.С.) Вітаємо учнів та їх учителів з перемогою!

Немає опису світлини.