#Результати_ІІ_етапу_Всеукраїнської_олімпіади_з_англійської_мови

11 грудня 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.Вітаємо переможців олімпіади з ліцею “Ерудит”:11 клас: І місце Гудкова Катерина (11-Вкл., вч. Підгорна І.П.) ІІ місце Шелест Андрій (11-А кл., вч. Носова М.С.)10 клас: ІІ місце Урсул Вікторія (10-А кл., вч. Верескун С.В.)9 клас: ІІ місце Швець Марк (9-Б кл., вч. Борисенко О.П.)8 клас: І місце Колебіденко Анна (8-Бкл., вч. Ушакова К.В.)Вітаємо учнів та вчителів з перемогою!!

Немає опису світлини.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з